časopis

Vyberte si obľúbené štýly krytov na mobil

Mobilný telefón má telo, ktoré je náchylné na poškodenie. Počas prevádzky zariadenia sa jeho zadná a bočná časť môžu ľahko poškriabať, odrieť a odštiepiť. Aby sa to nestalo, odporúčame pristupovať k otázke výberu krytu na mobil zodpovedne. Je dôležité, aby zároveň dizajn smartfónu zostal krásny.

Ako si vybrať vhodné kryt na mobil podľa materiálu?

Odvetvie príslušenstva sa aktívne rozvíja. Vývojári prichádzajú s novými a novými spôsobmi ochrany smartfónov. Kryty na mobil sa vyrábajú z rôznych materiálov.

1. Silikón

Líder na trhu materiálov na výrobu krytov. Silikónové kryty sú obľúbené vďaka dostupnej cene, rôznorodému dizajnu a vysokej kvalite. Tento materiál dobre chráni smartfón pred prachom, vlhkosťou, drobnými škrabancami a mechanickým poškodením. Kryty sú zvyčajne vyrobené zo silikónu: bežné aj silné. Silikón je ľahký, príjemný na dotyk a ľahko sa čistí mokrým obrúskom.

2. Pravá a PU koža

Toto je jeden z najpopulárnejších materiálov. Na výrobu drahých krytov prémiovej triedy sa používa prírodná koža. Pre strednú cenovú kategóriu – kvalitná PU koža, ktorá na pohľad a dotyk nie je o nič horšia ako prírodná koža, aj keď je oveľa lacnejšia. Kožené kryty sú vďaka svojej pevnosti a elasticite odolné a dobre chránia zariadenia pred drobnými škrabancami a vlhkosťou. Kožené kryty môžu mať takmer akýkoľvek dizajn.

3. Plast

Na výrobu plastových krytov sa používa termoplastický polyuretán a polykarbonát. Tieto materiály nezväčšujú veľkosť telefónu, sú odolné proti nárazom, elastické, odolné voči opotrebovaniu, ľahké, „kopírujú“ veľkosť gadgetu a sú lacné.

4. Kov

Najodolnejší a najspoľahlivejší materiál pre kryt, ale, bohužiaľ, nepopulárny. V porovnaní s inými puzdrami sú kovové dosť masívne, ťažké a drahé. Kov sa používa iba na výrobu krycích vrstiev. Dobre chránia telo smartfónu, no obrazovka potrebuje dodatočnú ochranu.

5. Tkanina

Toto je možno najlacnejšia možnosť surovín na výrobu krytov. Látka dokáže ochrániť smartfón len pred menšími škrabancami.

6. Drevo

Drevené kryty nie sú veľmi obľúbené. Často sú vyrobené z bambusu, pretože je ľahký. Drevené puzdro sa nešmýka z rúk a dobre chráni telefón. Bojí sa však vody, vyžaduje neustálu údržbu (ľahko sa odiera) a môže sa zdeformovať. Dobrá voľba pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí a spracovaní odpadu.

7. Kombinované

Kombinujú niekoľko materiálov naraz. Dnes takéto príslušenstvo zaberá 95% trhu. Kombinácia vám umožní urobiť kryt čo najľahší, spoľahlivý a zároveň krásny. A náklady na tieto produkty sú relatívne nízke. V našom internetovom obchode emmori.sk nájdete požadovaný kryt za výhodnú cenu.

Get in Touch

časopis

Další články autora

PR články

Reklama

časopis

Nejnovější články