časopis

3+1 tipy na doplnky, ktoré nesmú chýbať vo výbave žiadneho muža

Nech už vás čaká akákoľvek výzva, vaša výbava by mala obsahovať všetko potrebné na jej prekonanie. Vďaka správnym nástrojom a doplnkom si ušetríte čas, energiu a doprajete si vzhľad, ktorý niekto len tak ľahko netromfne. Máme pre vás štyri tipy na doplnky, ktoré nesmú vo vašej výbave za žiadnych okolností chýbať.

Skladací vreckový nôž

Vreckový nožík je niečo ako pomocník, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Nech už ste fanúšikom multifunkčných švajčiarskych modelov alebo elegantných nožov s drevenou rukoväťou, výber by ste nemali zanedbať. Dôležitý je predovšetkým materiál čepele. Čím je čepeľ tvrdšia, tým sa síce ťažšie ostrí, no tým dlhšie si svoje ostrie udrží.

Okrem čepele je dôležitá aj ergonómia. Tá je najlepšia u modelov bez ďalších doplnkov, keďže môže byť ich rukoväť v podstate akokoľvek tvarovaná. Ak hľadáte kvalitný vreckový nôž s dlhoročnou tradíciou, odporúčame vám navštíviť portál Gentleman Store, v ktorom nájdete aj ďalšie praktické doplnky vašej výbavy.

Priestranný batoh

Kvalitný a hlavne prakticky rozdelený batoh je počas rušeného dňa na nezaplatenie. Ak ste každý deň neustále v pohybe a nosíte so sebou notebook, dokumenty, knihy či iné materiály, ruksak vo vašej výbave nesmie chýbať. Ak si svoj náklad radi organizujete, aby ste sa ňom ľahšie orientovali, odporúčame vám modely s viacerými vnútornými vreckami a priehradkami.

Kvalitné holiace potreby

Hustý porast na tvári je pýchou mnohých mužov a ešte viac mužov po ňom ešte len túži. Nech už patríte do tej alebo onej skupiny, vo vašej výbave nesmú chýbať nástroje na holenie. Pred ich výberom vás čaká odveká dilema: elektrický či manuálny strojček? Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, svoju výbavu rozšírte aj o kozmetiku po holení.

Ak sa zvyknete holiť dohladka, môžete použiť klasickú vodu po holení. Ak si pestujete poriadnu chlapskú bradu, odporúčame vám používať oleje na bradu, ktoré ju vyživia a ochránia pred nehostinným vonkajším prostredím. Zároveň sú oleje obohatené o vonné esencie, ktoré si vaše okolia zamiluje. Širokú ponuku holiaceho náčinia prémiovej kvality nájdete v portáli Gentleman Store.

Doplnky do vyššej spoločnosti

Vyššou spoločnosťou myslíme udalosti, ktoré si vyžadujú vašu prítomnosť v obleku. Nech už vás čaká oslava, promócie, svadba či obchodné jednanie, dbajte o svoj vzhľad tými správnymi elegantnými doplnkami. Ich výber ale nemusí byť tak jednoduchý, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Napríklad aj hrúbka či viazanie kravaty určujú, na aké príležitosti je vhodná. Okrem kravaty môžete svoj elegantný outfit doplniť vreckovkou na saku, unikátnymi manžetami košele či kvalitným koženým opaskom.

Buďte vďaka svojej výbave pripravení na čokoľvek! Nech už vás čaká slávnostná udalosť, práca na záhrade či všedný pracovný deň, vďaka našim tipom vás v ich priebehu nič neprekvapí. Množstvo doplnkov mužskej výbavy je ale omnoho väčšie. Ušetrite si čas a energiu tými správnymi nástrojmi a buďte nepostrádateľní v každej situácii.

Get in Touch

časopis

Další články autora

PR články

Reklama

časopis

Nejnovější články