časopis

Hľadajte prácu z pohodlia domova

Premýšľate nad zmenou doterajšieho zamestnania, alebo len hľadáte letnú brigádu? Či tak alebo onak, pustite sa do hľadania novej práce z pohodlia vášho domova. Postačí vám prístup k internetu a mobilný telefón. Tisíce pracovných ponúk nájdete na jednom mieste na pracovných portáloch.

Jednoduché hľadanie novej práce

Hľadanie nového zamestnania či brigády nikdy nebolo jednoduchšie. Zavítajte na stránky job portálu kde na vás čakajú tisíce pracovných ponúk z celého Slovenska. Hľadať nové zamestnanie môžete s pomocou vášho mobilu, tabletu či notebooku.

Na stránkach pracovného portálu zadáte, akú prácu hľadáte, v akom kraji, poprípade zadávateľa danej ponuky, typ úväzku a odbor. Na základe zadaných kritérií sa vám zobrazia pracovné ponuky. Narazíte tu aj na ponuku brigád, čo sa bude hodiť predovšetkým študentom, ktorí hľadajú letnú dovolenku. V pracovnom inzeráte bývajú uvedené všetky potrebné informácie, teda špecifikum náplne práce, požiadavky, ktoré na vás firma bude mať a informácie o tom, čo vám firma ponúka. Nechýbajú ani informácie o mieste výkonu práce, plate či pracovnom pomere.

Inzercia práce on-line

Pokiaľ sa vám bude daný pracovný inzerát páčiť, môžete na ponuku ihneď odpovedať a vyplniť všetko potrebné, teda meno a priezvisko, kontaktný e-mail či telefón a životopis. Potom už budete len čakať, kým sa vám daná firma ozve. Keďže na job portáli nájdete naozaj pestrú ponuku zamestnania inzercia práce zadarmo, môžete si byť istí, že narazíte na tú pravú prácu práve pre vás.

Ak sa rozhodnete len o zmene doterajšieho zamestnania, zavítajte na pracovné portály omrknúť, zistíte ľahko aká práca je vo vašom kraji ponúkaná. Napríklad narazíte na skvelú pracovnú ponuku inzercia práce zadarmo, ktorú by ste inak nezaregistrovali. Keďže je dnes hľadanie práce on-line veľmi jednoduché, nebude to pre vás žiadny problém.

Get in Touch

časopis

Další články autora

PR články

Reklama

časopis

Nejnovější články