časopis

Blíži sa čas dovoleniek. Zachyťte tie najkrajšie chvíle s Insta360!

Leto je dokonalé obdobie na dovolenku. Ľudia si oddýchnu od každodennej rutiny, spoznávajú nové miesta alebo sa kúpu v mori. S rozmachom sociálnych médií sa zachytávanie a zdieľanie týchto momentov s priateľmi a rodinou stáva čoraz populárnejším. Hádajte, kto vám pomôže zaznamenať tie najkrajšie momenty z dovolenky. Správne, Insta360! Či už si užívate plavbu medzi delfínmi alebo chcete zachytiť egyptské pyramídy v celej kráse. Hlavne si toto malé zariadenie nezabudnúť doma.

Ako to vôbec funguje?

Insta360 vám umožní zachytiť všetko okolo vás. Či už idete na túru do hôr, leňošíte na pláži alebo spoznávate nové miesta. Táto 360-stupňová kamera disponuje kompaktnými rozmermi a jednoduchým ovládaním. Vďaka tomu je ideálnym spoločníkom na každú dovolenku či výlet do hôr. Obsahuje niekoľko fyzických tlačidiel, s ktorými viete kameru vypnúť či zapnúť, začať snímanie a dokonca zmeniť rozlíšenie, snímkovú frekvenciu a ISO.

Zrejme nechcete stále len natáčať videá ale občas si urobiť aj nejakú tú fotografiu. Výhodou Insta360 je jej pokročilá technológia stabilizácie obrazu,vďaka čomu budú vaše fotografie ostré a jasné, aj pri veciach, ktoré sú v pohybe. Máte svoj obľúbený program na úpravu fotografií ako je Photoshop či Lightroom? Táto funkcia vás poteší. Insta360 ponúka možnosť snímania vo formáte RAW, čo vám umožňuje vyhrať sa fotografiami v postprocese.

Rýchlo a jednoducho

kamerou Insta360 môžete rýchlo a jednoducho nahrať svoje fotografie a videá na sociálne siete. Váš Instagram, Facebook či Youtube bude plný pestrého obsahu. Nezabudnite si do svojho telefónu stiahnuť aplikáciu Insta360. Používatelia si ju chvália najmä pre jednoduchú úpravu a vylepšenie obsahu, pridaním filtrov a hudby. Vytvorte jedinečný obsah, ktorý vám môže závidieť aj nejeden populárny influencer.

Get in Touch

časopis

Další články autora

PR články

Reklama

časopis

Nejnovější články